І Міжнародний конгрес з трихології UHRS

 

      23-24 листопада у Києві відбувся І Міжнародний конгрес з трихології UHRS (Українське товариство дослідження волосся) за участю провідних світових та вітчизняних експертів галузі.

1

 

IMG 6789

       Захід був організований на високому рівні: синхронний переклад іноземних доповідачів, представлення стендових доповідей і цікавих клінічних випадків.

IMG 7042

 

      Під час конгресу учасники ділилися досвідом і знаннями в області найновіших наукових досліджень Абрхам Злотогорський (Ізраїль), професор Рамон Гримальт (Іспанія), професор Лідія Рудніцька (Польща), професор Регіна Бец (Німеччина), Тетяна Силюк (Росія), Ніно Лорткіпанідзе (Грузія), Акакій Цілосані (Грузія), Володимир Адаскевич (Білорусія) та найкращі українські експерти: Олександр Літус, Юлія Овчаренко, Кузьма Хобзей, Богдан Литвиненко.

IMG 7030

Найпочеснішими для нас є участь нашого лікаря-дерматовенеролога, трихолога Голяченко Галини Богданівни зі стендовою доповіддю: «Клінічні випадки манілетриксу у дитини», що не залишився поза увагою лікарів у залі.

  IMG 7057 

IMG 7059 

IMG 7065

 

Два дні проведені в інтерактивній атмосфері серед колег та експертів трибології дає чудову мотивацію для досягнення професійних вершин.